Bursa’da bir ilk! Sinem Uğurgün Privé Concept Store

Bursa’da bir ilk! Sinem Uğurgün Privé Concept Store


Bursa’da bir ilke imza atılan Sinem Uğurgün Privé Concept Store’un açılışı, ünlü tasarımcıların ve Bursalıların katılımıyla gerçekleşti.

Kişiye özel düğün ve davetlerde, yaratıcı ve seçkin organizasyonlarıyla dikkat çeken, şehrin en önde gelen firmaları arasında yer alan Sinem Uğurgün Privé, Bursa’nın ilk Concept Store’unu hayata geçirdi. Açılış davetinde dünyaca ünlü moda tasarımcısı Zeynep Erdoğan, ünlü mücevher markası Tophills markasının sahibi ve tasarımcısı Hanzade Topaloğlu, Clue ve Clue Home markalarının sahibi ve tasarımcısı Aslı Elibol, Esma Jewellery markasının sahibi Esma İnan ile ünlü moda markalarıyla özel çalışmalara ve defilelere imza atan DA Danışmanlık’ın sahibi Didem Özenbaş Ades yer aldı. Davette Arzu Kaprol ve Zeynep Erdoğan’ın yeni koleksiyonlarından özel parçalar sergilenirken, Tophills‘in güne özel İstanbul’dan Bursa’ya taşınan koleksiyonu beğeniye çıktı.

Gelinlik ve damatlıktan gece kıyafetine, aksesuar ile mücevherden ev dekorasyonuna, davetiyeden hediyelik eşyaya uzanan geniş bir yelpazede ünlü marka ve tasarımcılara profesyonel yönlendirmeler yapan Sinem Uğurgün Privé Concept Store, mağazada bulunan cornerlardan alışveriş imkanı da sunuyor. Balat’ta hayata geçirilen Concept Store’da bulunan markalardan bazıları Zeynep Erdoğan, Arzu Kaprol, Tophills, Clue…

banner324

banner325

banner327