Bursaray'da ulaşıma sinyalizasyon ayarı!

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Bursaray'ın yolcu kapasitesini artırmak amacıyla sürdürülen sinyalizasyon optimizasyonu çalışmaları kapsamında 23 Temmuz Salı günü ve 24 Temmuz Çarşamba günü  Kültürpark-152 Evler istasyonları arası seferler saat 23:10'da sonlandırılacak.

Bursaray'da ulaşıma sinyalizasyon ayarı!

Bursa'da ulaşımı sorun olmaktan çıkarma hedefiyle akıllı kavşak ve yol genişletme çalışmalarının yanında yeni ve ilave metro hatları ile köprülü kavşak projelerine ağırlık veren Büyükşehir Belediyesi, diğer taraftan mevcut raylı sistem hattında kapasite artışı için başlattığı sinyalizasyon optimizasyonu çalışmalarına da yoğun bir şekilde devam ediyor. 

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Bursaray'ın yolcu kapasitesini artırmak amacıyla sürdürülen sinyalizasyon optimizasyonu çalışmaları kapsamında 23 Temmuz Salı günü ve 24 Temmuz Çarşamba günü  Kültürpark-152 Evler istasyonları arası seferler saat 23:10'da sonlandırılacak. Kapalı istasyonlar arasında işletim otobüs aktarmalı olarak yapılacak. Emek-Üniversite istikametinden gelen yolcular Kültürpark istasyonunda, Kestel- Arabayatağı istikametinden gelen yolcular ise, 152 Evler istasyonunda otobüslere, ücretsiz aktarma yapabilecek.

BULULAŞ'tan yapılan açıklama şu şekilde; 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327