Bursaspor'da kale sağlam... Hangisi oynayacak, hangisi kalacak?

Bursaspor'un transfer düşünmediği ve en çok güvendiği pozisyon kale bölgesi. Yeşil Beyazlılar'da bu bölgede üç milli kaleci Harun Tekin, Okan Kocuk ve Muhammed Şengezer'in olması hem sevindiriyor hem de düşündürüyor. Timsah, 3 önemli kaleciden birisine teklif gelmesi durumunda bunu değerlendireceği öğrenildi.

Bursaspor'da kale sağlam... Hangisi oynayacak, hangisi kalacak?

Tolgay Ataokay / Haberin Adresi

Bursaspor'un en fazla güvendiği bölge kale. Yeşil Beyazlılar'ın kalesinde üç milli oyuncu Harun Tekin, Okan Kocuk ve Muhammed Şengezer'in olması hem sevindiriyor hem de düşündürüyor. Geçen sezonu İstanbulspor'da kiralık olarak geçiren Okan Kocuk gösterdiği performansla A Milli Takım'a yükselmişti. Harun Tekin'in kalitesi tartışılmazken, az da olsa forma şansı bulan Muhammed Şengezer güven veren isim oldu. Üç kaliteli kalecinin zaman almada da sorun yaşayacağını düşünen Bursasporlu kurmaylar, farklı planları devreye sokmayı amaçlıyor.

BİRİ SATILABİLİR

Yeşil Beyazlılar'ın ilk düşüncesi oyunculardan birinin kiralık olarak önemli bir takımda forma giymesi ve tecrübe kazanması. Bunun yanı sıra gelecek transfer tekliflerine de sıcak bakan Bursaspor, transfer için de kaynak yaratabilir. Bu konuda farklı bir strateji çizecek olan Yeşil Beyazlılar özellikle Harun Tekin konusunda gelecek teklifleri değerlendirecek ve rakam olarak da net bir tavır ortaya koyacak. Geçmiş günlerde hatırlanacağı gibi Harun Tekin'e Fenerbahçe'nin, Okan Kocuk'a da Galatasaray'ın talip olduğu iddiaları çıkmıştı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ByTexas16
ByTexas16 - 9 ay Önce

Harun Tekin için 6-7 milyon euro yeterli Okan Kaleyi alsın muhammed 1-2 yıl kiralansın.

SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327