"Bursaspor sevgisi samimiyetten geçer"

Bursaspor Kulübü Olağanüstü Divan Kurulu toplantısı Timsah Arena’da yapıldı.

"Bursaspor sevgisi samimiyetten geçer"

Divan Kurulu Toplantısı’na Divan Kurulu üyelerinin yanı sıra Bursaspor Kulübü Olağan Genel Kurulu için Başkan Adaylıklarını açıklayan Ali Ay, Hüseyin Akdemir, Ahmet Bozdemir ve Lemi Keskin ile yönetim listeleri katıldı.

Divan Kurulu Toplantısında ilk sözü Başkan Ali Ay aldı.

İlk konuşmayı gerçekleştiren Başkan Ali Ay şunları söyledi; “Başkanlığa geleli 28 ay geçti. Huzurlarınıza çıkarak birçok açıklamalarda bulundum. Hesap verebilirlik ve şeffaflığa özen gösterdim. Sizlerden gelen eleştirileri her zaman değerlendirdim. Böyle bir duygu içinde olmasaydım, bu görevi yürütemezdim. Bursaspor sevgisi samimiyetten geçer.

Bugün bu toplantıya herkes zaman ayırdı geldi. Spor ruhu her şeyden önce samimiyeti ve dürüstlüğü içerir. Bizler de zorluklara göğüs gereriz. Bursaspor hizmet verirken en çok da sizlerin desteğine ihtiyaç duyuyoruz.

Bursaspor’u iyi yönetmek, başarılı iletişimle olur. Gerçek bir güç birliği ile olur. Belli ölçüde başardık ve tecrübe kazandık. Sizlerin de takdiri ile önümüzdeki dönemde yeni çalışma arkadaşlarımızla birlikte göreve seçilirsek, sizlerle diyalogda daha da başarılı olacağımı sözünü de veriyorum. Geçmiş dönemle ilgili zaman zaman bazı yönetici arkadaşlarımdan fazla anlayış bekledim. Kalp kırdıysam özür dilerim. Ben ve yönetimdeki tüm arkadaşlarımın mücadelesi sadece Bursaspor için olmuştur.

Şimdi artık yeni dönemi konuşmamız lazım. Sizlerle en etkili diyaloğu kurmanın sözünü verdim. Bu sezon arzuladığımız sonuçları alamadık ve özeleştirimizi yaptık. Bugün başka bir vizyonla karşınızdayım. Yeni dönem manifestomuzu ise dört başlık altında topladık;

1-Daha profesyonel

2-Daha verimli

3-Daha bilimsel

4-Daha kucaklayıcı.

Daha iyi bir başkanlık dönemi için yeniden huzurlarınızdayım. Her şey Bursaspor için.“

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2018, 11:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327