Bursaspor'a haciz şoku!

Yeşil Beyazlıların eski futbolcusu Furkan Özçal, avukatları aracılığıyla Bursaspor'a haciz gönderdi. Kulübün otobüsü de haczedildi.

Bursaspor'a haciz şoku!

Bursaspor, Timsah'ın eski golcüsü Furkan Özçal'ın avukatları ile anlaşma sağlayamadı ve takım otobüsü ile elektronik eşyalar başta olmak üzere bazı demirbaşlar haczedildi.

Serdar Aziz'in Galatasaray'a transferi karşılığında bonservisiyle Yeşil Beyazlı renklere bağlanan ancak doğru düzgün forma şansı bulamayan Furkan, alacakları için yeşil-beyazlı kulübe avukatlarını gönderdi.

Haciz memurları ile Özlüce Tesisleri'ne gelen avukatlar ile kulüp yetkilileri ile görüştü. Furkan Özçal'ın avukatına 50 bin Euro'luk alacağının 25 bin Euro'sunun ödenmesi teklif edildi. Ancak avukatın bunu kabul etmeyip 50 Bin Euro'yu peşin istediği öğrenildi. Daha önce alacağı olan 450 bin Euro'nun ödenmesine rağmen Furkan Özçal'ın uzlaşmaz tavrı ise tepki topladı.

Yöneticilerin çek teklifini reddeden avukatlar, Bursaspor takım otobüsü ile kulüpteki demirbaşlar (elektronik eşya vb.) haczedildi.

Yediemin otoparkına çekilen Bursaspor takım otobüsü için Göztepe ile oynanacak maça kadar ödeme yapılması gerekiyor. Sürecin daha kötüye gitmesinden endişe ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2019, 17:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327