Bursaspor’dan UEFA açıklaması!

Türkiye Futbol Federasyonu, Eskişehirspor ve Sivasspor'un Avrupa kupalarına katılamaması durumunda Bursaspor'un Avrupa'da mücadele edeceğini Yeşil-Beyazlı ekibe bir mektupla iletti.

Bursaspor’dan UEFA açıklaması!

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Bursaspor’a gönderilen yazıda, Eskişehirspor ve Sivasspor'un cezalarının onanması durumunda Yeşil-Beyazlı ekibin UEFA Avrupa Ligi'ne 2. ön eleme turundan katılacağı ifade edildi.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Bursaspor’a gönderilen yazıda , “UEFA tarafından Federasyonumuza gönderilen 16.06.2014 tarihli yazıya istinaden, Kulübümüz Bursaspor 2014-15 UEFA Avrupa Ligine 2. Ön Eleme turundan itibaren katılacaktır ve 23 Haziran 2014 tarihinde yapılacak olan UEFA Avrupa Ligi 2. Eleme Turu kura çekimine kulübünüzden bir temsilcinin katılması uygun görülmüştür.

Bu vesileyle tekrar belirtmek isteriz ki kulübümüzün UEFA Avrupa Ligine katılması, Sivasspor ve Eskişehirspor kulüplerimizin CAS'a yaptığı başvuru sonucunda neticelendirilecektir” denildi.Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2014, 08:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327