Büyükler Kılıç Türkiye Şampiyonasi Erkek Kılıç Müsabakalarıyla Başladı

Türkiye Eskrim Federasyonu tarafından 13-14 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Büyükler Kılıç Türkiye Şampiyonası Samsun’da başladı.Samsun Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen müsabakaların ilk gününde Büyükler...

Büyükler Kılıç Türkiye Şampiyonasi Erkek Kılıç Müsabakalarıyla Başladı
Türkiye Eskrim Federasyonu tarafından 13-14 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Büyükler Kılıç Türkiye Şampiyonası Samsun’da başladı.
Samsun Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen müsabakaların ilk gününde Büyükler Erkek Kılıç Klasman’ındaki müsabakalar yapıldı.12 farklı kulüpten gelen 26 eskrim sporcusu rakiplerini yenerek finale yükselmeye çalıştı.
ANKA Kulübü’nden Enver Yıldırım ve Kerem Seyfi Yıldırım finale çıktı. Enver Yıldırım rakibini geride bırakarak altın madalyanın sahibi oldu. Kerem Seyfi Yıldırım ise ikinciliği elde etti. Müsabakada üçüncülüğü ise İbrahim Ahmet Ant ile Çağlayan Nehir Fırat paylaştı.
İkinci ve Türkiye Şampiyonuna ödülünü Türkiye Eskrim Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Uykun verdi. Müsabakada üçüncülüğü paylaşan sporculara ise ödülleri Samsun İlk Adım Gençlik Hizmetleri Ve Spor İlçe Müdürü Murat Turan tarafından verildi.
Şampiyona yarın düzenlenecek Büyükler Bayan Kılıç müsabakalarının ardından sona erecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327