Büyükşehir Belediye Başkanı Özhaseki’nin Kabul Günü

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcilerini kabul ederek görüş alışverişinde bulundu.Başkanlık makamında gerçekleşen ziyaretlerde ilk olarak AK Parti Hacıbektaş İlçe Başkanı Yusuf Koçak...

Büyükşehir Belediye Başkanı Özhaseki’nin Kabul Günü
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcilerini kabul ederek görüş alışverişinde bulundu.
Başkanlık makamında gerçekleşen ziyaretlerde ilk olarak AK Parti Hacıbektaş İlçe Başkanı Yusuf Koçak ve yönetim kurulunu ağırlayan Başkan Özhaseki, ardından da Halk Ozanları Kültür Derneği Başkanı Turgut Aydın ve beraberindekileri kabul etti. Daha sonra Hacıbektaş-ı Veli Derneği Başkanı Sadık Genç ve yönetim kurulu üyeleri ile Madde Bağımlıları Derneği Başkanı Hülya Turan ve beraberindekileri kabul eden Başkan Özhaseki, son olarak da Develi ilçesindeki bazı mahalle muhtarları ile görüştü.
Sivil Toplum Kuruluşlarının halka hizmet götürmede önemli bir yapı taşı olduğuna vurgu yapan Başkan Özhaseki, imkanlar çerçevesinde destek olmaya çalıştıklarını söyledi ve her türlü işbirliğine açık olduklarını kaydetti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327