Büyükşehir Belediye Erzurumspor Yeni Sezona İddiali Hazırlanıyor

Spor Toto 3.Lig 3.Grup ekiplerinden Büyükşehir Belediye Erzurumspor, yeni sezon hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. Teknik Patron Taşkın Güngör, Erzurumspor’u layık olduğu yere taşıyacaklarını söyledi.Üçüncü etap kamp çalışmalarını...

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Yeni Sezona İddiali Hazırlanıyor
Spor Toto 3.Lig 3.Grup ekiplerinden Büyükşehir Belediye Erzurumspor, yeni sezon hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. Teknik Patron Taşkın Güngör, Erzurumspor’u layık olduğu yere taşıyacaklarını söyledi.
Üçüncü etap kamp çalışmalarını Erzurum’da sürdüren mavi-beyazlı takım, Teknik Direktör Taşkın Güngör nezaretinde antrenmanlarını sürdürüyor. Morallerin yüksek olduğu takımda futbolcular yeni sezona iddialı hazırlanıyor. Büyükşehir Belediye Erzurumspor Teknik Direktör Taşkın Güngör, 15 Temmuz’da başlanılan kamp çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini ve transfer çalışmalarını da sürdürdüklerini söyledi. Büyükşehir Belediye Erzurumspor Teknik Direktör Taşkın Güngör, “Büyükşehir Belediye Erzurumspor yeni bir takım. Geçen yıldan az sayıda arkadaşın olduğu takımda bu sezon mümkün olduğu kadar isabetli transfer yaparak kadro oluşturmaya çalışıyoruz. Tabi burada temel düşüncemiz zirveyi zorlayan ve zirvede kalmak isteyen sonuç olarak da lig sonunda zirvede bitirmek isteyen bir takım olmayı hedefliyoruz ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Takım olarak eksikliklerimiz var. Kadro derinliğini sağlayacak alternatif sporcularımıza ihtiyacımız var ama transfer olsun diye transfer yapamayız. Transfer çalışmaları için uğraşıyoruz bunun yanı sıra idareci arkadaşlarda elinden gelenleri yapıyor. Transfer listemizde şuanda almak istediğimiz birkaç arkadaşımız var. Bunun yanı sıra takım taktiksel ve takım oyunu olarak aldığı mesafede sevindirici. Özellikle Alanya maçındaki oyun fena bir görüntü vermedi. Takım kendini yavaş yavaş topladı gibi gözüküyor ama daha mesafe almamız gerekecek. Bu uzun maratonda lig sonuna kadar istikrarlı duruşumuzu devam ettirmemiz gerekiyor.” dedi.
ERZURUM GİBİ BÜYÜK BİR ŞEHRİN ARTIK 3.LİGDE DURMAMASI GEREKİYOR
Sporcuların çalışmalarından ve performansından oldukça memnun olduklarını ifade eden Teknik Direktör Taşkın Güngör, bu sezon Erzurumspor’u hak ettiği yere taşıyacaklarını söyledi. Güngör, “İyi bir grup yakaladığımızı düşünüyorum ve bu durumda inşallah sahaya yansır. Erzurum layık olduğu yere bu sezon gelmesi gerekiyor. Erzurum gibi büyük bir şehrin artık 3.ligde durmaması gerekiyor biz bunun bilincinden ve farkındayız. 1 Eylül’e kadar transfer süresi devam edecek. Bu süreyi en iyi şekilde tamamlayıp eğer kadromuzda eksiklik olan bölgelere takviye yapabilirsek lige daha iyi ve güvenli bir şekilde başlarız. Umarım her şey istediğimiz gibi gider hedeflediğimiz noktaya ulaşırız.“ şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327