Büyükşehir Belediyesi Şantiyelerinde İş Güvenliği Eğitimi

Adana Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanı Dr. Fatih Karayandı ve ekibi Ceyhan yolu üzerindeki Adana Büyükşehir Belediyesi Asfalt Şantiyesi’nde iş sağlığı ve güvenliği hakkında çalışanlara bilgi verdi.İlk etapta şantiyedeki...

Büyükşehir Belediyesi Şantiyelerinde İş Güvenliği Eğitimi
Adana Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanı Dr. Fatih Karayandı ve ekibi Ceyhan yolu üzerindeki Adana Büyükşehir Belediyesi Asfalt Şantiyesi’nde iş sağlığı ve güvenliği hakkında çalışanlara bilgi verdi.
İlk etapta şantiyedeki faaliyetler ve çalışanlar hakkında bilgi alan Büyükşehir ekibi, daha sonra şantiye sahasını gezerek incelemelerde bulundu. Kullanılan ekipman başta olmak üzere iş sağlığı ve güvenliği konularında çalışanlara kapsamlı bilgi verildi.
Sağlık İşleri Daire Başkanı Dr. Fatih Karayandı ve beraberindeki heyet asfalt şantiyesindeki inceleme ve bilgi aktarımının ardından Suluca Mahallesi Organize Sanayi Bölgesindeki Büyükşehir Belediyesi Makine İkmal Onarım Daire Başkanı Murat Yaren ve Bakım Onarım Şube Müdürü Latif Çiftçi’yi makamında ziyaret ettiler. Burada da iş sağlığı ve güvenliği hakkında bilgi veren heyet, iş sahası ve atölye bölümlerini ayrı ayrı gezerek yerinde incelemelerde bulundu, öneriler sundu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327