Büyükşehir Belediyesinde İhale

Büyükşehir Belediyesi şehrin muhtelif yerlerinde bulunan mülkiyeti belediyeye ait 106 daire ve bir dükkan için ihale yaptı. İhaleden 12 milyon 226 bin TL gelir elde edildi.Büyükşehir Belediyesi’nin konut ihalesi Büyükşehir Belediyesi Meclis...

Büyükşehir Belediyesinde İhale
Büyükşehir Belediyesi şehrin muhtelif yerlerinde bulunan mülkiyeti belediyeye ait 106 daire ve bir dükkan için ihale yaptı. İhaleden 12 milyon 226 bin TL gelir elde edildi.
Büyükşehir Belediyesi’nin konut ihalesi Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda yapıldı. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği ihaleye Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın başkanlık etti. Genel Sekreter Yalçın ihaleye gösterilen ilgiden dolayı teşekkür ederek, "Bu mallar zaten vatandaşımızın. Buradan elde edilen kaynaklarla gördüğünüz gibi şehirde büyük yatırımlar yapılıyor" dedi.
Genel Sekreter Yalçın’ın katılımcıların sorularını cevaplamasının ardından başlayan ihalede ilk olarak İldem’de bulunan 50 daire tek tek satışa sunuldu. İldem’in yanı sıra Kavakyazısı, Konaklar, Keykubat, Sakarya, Demirciyazısı, Yeşilyurt ve Küçükmustafa Mahallelerindeki 106 daire ile Keykubat Mahallesi’ndeki bir dükkan için açık artırma usulü ile yapılan ihalede 99 daire ile bir dükkan satıldı.
Satıştan toplam 12 milyon 226 bin 200 TL gelir elde edildi. Değerini bulmayan 7 dairenin satışı ise pazarlığa bırakıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327