Büyükşehir Meclis Üyeleri Yeni Stadyumu Gezdi

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Eylül ayı Meclis toplantısının ardından Büyükşehir Meclisi üyeleri ile birlikte yeni yapılan stadyumu gezdi.Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Büyükşehir Meclis üyeleriyle...

Büyükşehir Meclis Üyeleri Yeni Stadyumu Gezdi
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Eylül ayı Meclis toplantısının ardından Büyükşehir Meclisi üyeleri ile birlikte yeni yapılan stadyumu gezdi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Büyükşehir Meclis üyeleriyle birlikte bir dizi incelemede bulundu. Bir süre antrenman yapan Torku Konyaspor’u da izleyen Başkan Akyürek, stadyumun maçlara hazır olması için hiçbir eksik bırakılmayacağını söyledi.
Torku Konyaspor Başkanı Ahmet Şan’ın da hazır bulunduğu incelemede, Yazır Huzur Bahçelerinin stadyuma dahil edilerek yeşil alan olarak kazandırılacağını dile getiren Başkan Akyürek, Kelebekler Vadisi’nin bir ucunun da bu alana ekleneceğini söyledi. Komplekse ilaveten bir yüzme havuzu ve sporcu oteli yapılacağını dile getiren Başkan Akyürek, tenis kortlarının da yer alacağı stadyumun Türkiye’de iz bırakan, hatırda kalan bir yapı olacağını ifade etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327