Büyükşehir Nizip’in Yollarını Asfaltlıyor

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Fen İşler Daire Başkanlığı ekipleri, Nizip’te yeni açılan ve eskiyen yolları asfalt çalışması yapıyor.Fen İşleri ekipleri, Nizip Osman Sayın Anadolu Lisesi, Nizip Meslek Yüksekokulu, Nizip Adliye Lojmanları,...

Büyükşehir Nizip’in Yollarını Asfaltlıyor
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Fen İşler Daire Başkanlığı ekipleri, Nizip’te yeni açılan ve eskiyen yolları asfalt çalışması yapıyor.
Fen İşleri ekipleri, Nizip Osman Sayın Anadolu Lisesi, Nizip Meslek Yüksekokulu, Nizip Adliye Lojmanları, Nizip Adliye Sarayı, Necibe Kemal Akdoğan İmam Hatip Lisesi gibi bölgelerde asfaltlama çalışması yaptı.
Ekipler, bu çalışmalarından 3 bin 233 ton sıcak asfalt ile 2 bin 200 kilo metre kare alanı yaptı. Ekipler, çalışmalarını başka bölgelerde sürdürüyor.
Son dönemlerde ilçelerdeki asfalt ve yama çalışmalarını hızlandıran Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Fen İşler Daire Başkanlığı ekipleri, ilçeler ve şehir merkezinde toplamda 125 kilometre asfalt yol yaptı. Belediye, bu çalışmalarının 100 kilometresini sathi kaplama asfalt, 25 kilometresini ise sıcak kaplama asfalt olarak gerçekleştirdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327