Büyükşehirden Acıpayam’a Halı Saha

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından Acıpayam ilçesi Gümüş Mahallesi’ne yapılan bin metrekarelik halı saha hizmete girdi.Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan seçimlerden önce büyükşehir kazanımlarını anlatmak için çıktıkları...

Büyükşehirden Acıpayam’a Halı Saha
Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından Acıpayam ilçesi Gümüş Mahallesi’ne yapılan bin metrekarelik halı saha hizmete girdi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan seçimlerden önce büyükşehir kazanımlarını anlatmak için çıktıkları yolda, Denizli’nin tüm ihtiyaçlarını tespit ettiklerini belirterek, "Halkımızın isteklerini dinledik. Her bölgemizin ihtiyaçlarını tespit ettik. Amacımız tespit ettiğimiz bu ihtiyaçları kısa sürede tamamlayarak halkımızın hizmetine sunmak" diye konuştu.
Denizli’de 7’den 70’e herkesin spor yapması için bir çok projeye imza attıklarına dikkati çeken Başkan Zolan, "Çocuklarımızın tozlu ve çamurlu alanlarda değil modern sahalarda spor yapması için canla başla çalışıyoruz. Çocuklarımızın ve gençlerimizin spor yapıp sağlıklı büyümelerine ve gelişmelerine katkıda bulunmak için benzeri yatırımlarımız her bölgede sürecek. İhtiyaç bulunan bölgelere spor tesisi yapmaya devam edeceğiz. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327