Büyükşehirli Tenisçiler Masada Buluştu

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu ve İstanbul Büyükşehir Belediyesporlu Masa Tenisçiler ortak kampta buluştu.Kocaeli’de Masa tenisi branşının gelişmesinde büyük söz sahibi olan kulüplerin başında gelen Kocaeli Büyükşehir Belediye...

Büyükşehirli Tenisçiler Masada Buluştu
Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu ve İstanbul Büyükşehir Belediyesporlu Masa Tenisçiler ortak kampta buluştu.
Kocaeli’de Masa tenisi branşının gelişmesinde büyük söz sahibi olan kulüplerin başında gelen Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü, yaptığı projelerle de adından söz ettiriyor. Alt yapıya büyük önem veren ve sporcuların gelişmesi için uluslararası metotları uygulanan mavi beyazlılar, son olarak İstanbul Büyükşehir Belediyespor Masa Tenisçileri ile ortak çalışma yaptı.
Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor antrenörü Yasemin Gökçelik nezaretinde 35 sporcu ile İstanbul Büyükşehir Belediyespor’un Masa tenisi salonunda çalışan sporcular, bu etkinlikle, maç tecrübesini geliştirmiş oldu. Ortak çalışmadan dolayı memnun olduğunu ifade eden antrenör Yasemin Gökçelik, “Bu tür çalışmalarla alt yapıdaki sporcularımızın, maç tecrübelerini arttırmış oluyoruz. İstanbul ve bizim içinde yararlı bir çalışma oldu. Bu tür ortak çalışmalarımız devam edecek” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327