Buz Gibi Havaya Soyunarak Meydan Okudular

Erzurum’da bir grup lise öğrencisi termometrelerin en düşük hava sıcaklığını eksi 14 gösterdiği kentte soyunarak buz gibi havaya meydan okudular.Kar ve tipi Erzurum’da adeta hayatı felç ederken, olumsuzluklardan bile mutlu olmasını bilen...

Buz Gibi Havaya Soyunarak Meydan Okudular
Erzurum’da bir grup lise öğrencisi termometrelerin en düşük hava sıcaklığını eksi 14 gösterdiği kentte soyunarak buz gibi havaya meydan okudular.
Kar ve tipi Erzurum’da adeta hayatı felç ederken, olumsuzluklardan bile mutlu olmasını bilen öğrenciler objektiflere yansıdı.
Erzurum’da bir lisede öğrenim gören öğrenciler soğuk havada üzerlerini çıkararak poz verdiler. Türkiye’de soğuğun başkenti olarak bilinen Erzurum’da ağır kış şartlarına alışık olduklarını belirten lise öğrencileri, “Üşümüyoruz. Biz soğuk havaya meydan okuyoruz.” dediler.
Öte yandan bölgede gece en düşük hava sıcaklığı eksi 29 derece ile Ardahan’da ölçüldü.
Meteoroloji Bölge Müdürlüğü yetilileri hava sıcaklıklarında 4- 8 derecelik düşüş olduğunu bildirdi. Gecenin en düşük hava sıcaklığının sıfırın altında olmak üzere Ardahan’da 20, Kars’ta 15, Erzurum’da 14, Erzincan’da 12, Iğdır’da 9, Muş’ta 3 dereceyi buldu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327