By-pass’lı Şampiyon

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde, 3 yıl önce by-pass ameliyatı olarak 5 damarı değiştirilen vücut geliştirme sporcusu Halil Demirkıran, 4-7 Eylül tarihleri arasında yapılan yarışmada şampiyon oldu.Bandırma’da kendisine ait spor salonunda...

By-pass’lı Şampiyon
Balıkesir’in Bandırma ilçesinde, 3 yıl önce by-pass ameliyatı olarak 5 damarı değiştirilen vücut geliştirme sporcusu Halil Demirkıran, 4-7 Eylül tarihleri arasında yapılan yarışmada şampiyon oldu.
Bandırma’da kendisine ait spor salonunda vücut geliştirme sporunu yürüten Halil Demirkıran’ın yetiştirdiği iki sporcu da aynı yarışmada derece alarak takım halinde Bandırma ilçesine Türkiye şampiyonu unvanını kazandırdı. Yurdaer Akmeşe ve Cenk Pehlivanloğlu ile birlikte şampiyonaya katılan Demirkıran, 80 kiloda Türkiye şampiyonu olurken, yetiştirdiği Yurdaer Akmeşe ve Cenk Pehlivanoğlu da kilolarında Türkiye şampiyonu olmayı başardı. Demirkıran’a madalyasını ise yarışmada kendisini yanlız bırakmayan 17 aylık kızı Alyaşira Demirkıran taktı.
Çalışmalarını Bandırma’daki kendisine ait spor salonunda sürdüren Demirkıran’a esnaf komşuları da hazırlık sürecinde destek oldu. Demirkıran, "Yarışmalara hazırlanmak zaman ve özel perhiz gerektiriyor. Komşu esnaflar bize çok destek oldu. Kasabımız her gün eti özel hazırladı. Fırıncımız ise her gün yemek pişirdi. Katkılarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum" dedi.
Şampiyona sonrası kupasını teslim alan Demirkıran, kendisine destek olan esnafı ziyaret ederek kupayı gösterdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327