Çağla Büyükakçay, Sezonun Son Turnuvası İçin New York’a Uçuyor

Milli tenisçi Çağla Büyükakçay, sezonun son Grand Slam turnuvası Amerika Açık için bugün New York’a uçuyor.Türkiye Tenis Federasyonu desteğinde turnuvalara devam eden Club İstanbul @ ENKA Tenis Akademisi oyuncusu Çağla Büyükakçay, antrenörü...

Çağla Büyükakçay, Sezonun Son Turnuvası İçin New York’a Uçuyor
Milli tenisçi Çağla Büyükakçay, sezonun son Grand Slam turnuvası Amerika Açık için bugün New York’a uçuyor.
Türkiye Tenis Federasyonu desteğinde turnuvalara devam eden Club İstanbul @ ENKA Tenis Akademisi oyuncusu Çağla Büyükakçay, antrenörü Can Üner ve kondisyoneri Fatih Yazıcı ile birlikte yılın son Grand Slam turnuvası Amerika Açık için bugün yola çıkıyor.
Son olarak Kazakistan’ın başkenti Astana’daki zorlu turnuvada ikinci olarak kariyerinin en önemli başarısına ulaşan milli tenisçi Büyükakçay, New York’taki dev organizasyona 19-22 Ağustos tarihlerinde gerçekleşen eleme turlarından dahil olacak. İstanbul’da iyi bir hazırlık dönemi geçiren milli tenisçi, daha önce dört kez katıldığı Amerika Açık’ta geçen yıl elemelerin ikinci turunda kalmıştı.
Öte yandan, bir Grand Slam turnuvasında ana tabloya yükselememe şanssızlığına son vermek isteyen Çağla, bu hafta klasmanın 134. basamağında yer alıyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327