banner333

Çağlayan "Kanser oldum"

Meclis Soruşturma Komisyonu, eski bakanlardan Zafer Çağlayan'ın ifadesini aldı. Komisyona 2 saat ifade veren Çağlayan, bu olaylar nedeniyle Kanser olduğunu açıkladı.

Çağlayan

Komisyona avukatları ile beraber gelen Zafer Çağlayan, 2 saat süren ifadesinin ardından komisyon çıkışında "tüm soruları sordular, ben de onlara gerek hukuk içinde gerek bilgimiz dahilinde cevaplar verdim. Karar komisyonun" diye konuştu.

Çağlayan'ın toplantı sırasında "size olan nezaketimden geldim. Aslında yatakta olmam lazım. Bu olay benim için ailem için büyük üzüntü kaynağı oldu, kanser oldum" ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Soruşturma komisyonunun çalışma süresi 27 Aralık'ta sona erecek.

Bütçe görüşmeleri sonrasında Meclis'in 23 Aralık'tan 5 Ocak'a kadar tatile girecek olmasının komisyonun raporunun yeni yıla kalması gündeme gelmişti.

Ancak Soruşturma Komisyonu Başkanı Hakkı Köylü, komisyon raporunu 5 Ocak'tan önce hazırlayıp verebileceklerini söyledi. Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2014, 20:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
YÜCL
YÜCL - 4 yıl Önce

tüyü bi̇tmemi̇ş yeti̇mi̇n,kul hakki yi̇yeni̇n devlet mali yi̇yeni̇n ve bukadar mi̇lleti̇n ahini alanin sonu bu dünyada sonu kanser ebedi̇ yaşamdaki̇ hali̇ni̇ i̇se allah(cc) bi̇li̇r.

bahtiyar şahin
bahtiyar şahin - 4 yıl Önce

hakdan hukukdan bahseden insanlardan daha çok korkuyorum.kim ne yaptıysa allah onun öcünü misliyle alır.

SIRADAKİ HABER

banner321

banner322

banner326

banner327