Can çekişerek öldü kimsenin umurunda olmadı!

Tekirdağ'da sürücü başı boş ata çarpıp hasar gören aracı için çekici çağırıp olay yerinden uzaklaştı. Yaralı at ise yığılıp kaldığı yol kenarında saatlerce can çekişti.

Can çekişerek öldü kimsenin umurunda olmadı!
Tekirdağ’ınKapaklı-Saray yolu üzerinde meydanan gelen olayda  Kapaklı Saray istikametinde seyir halinde olan 59 UF 060 plakalı araç, yolda başı boş dolaşan ata çarptı. 

Çarpmanın etkisiyle yoldan çıkan ve tarlaya giren araç yaklaşık 100 metre ilerledikten sonra çamura saplandı. Araçta büyük çapta hasar meydana geldi. Sürücü çamura saplanan aracının kurtarılması için bir çekici firmasını aradı ve olay yerinden uzaklaştı. Gece aracın bulunduğu yere gelen çekici, havanın karanlık ve sisli olması nedeniyle olay yerinden ayrılarak çamura saplanan hasarlı aracı sabah almaya karar verdiğini söyledi. Polis ve zabıta ekipleri ise ancak sabah saat 08.00 sıralarında durumdan haberdar oldu. Aracın çarpması sonucu yaralanan at, yaklaşık 10 saat can çekiştikten sonra dayanamayarak öldü.

Sürücüsü tarafından tarlada çamura saplanmış halde terk edilen araç, kurtarıcı ile tarladan çekilirken, güvenlik güçleri başı boş ata çarpıp kaçan araç sürücüsüne ulaşmaya çalışıyor. 


Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2015, 10:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327