Çankiri İtfaiyesine 30 Metrelik Yeni Araç

Çankırı Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü makine ve ekipmanların yanında araç parkını da her geçen gün güçlendiriyor.İtfaiye Müdürlüğü’ne son olarak kazandırılan 30 metre yükseklikte merdivene sahip yeni İtfaiye aracı belediyeye...

Çankiri İtfaiyesine 30 Metrelik Yeni Araç
Çankırı Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü makine ve ekipmanların yanında araç parkını da her geçen gün güçlendiriyor.
İtfaiye Müdürlüğü’ne son olarak kazandırılan 30 metre yükseklikte merdivene sahip yeni İtfaiye aracı belediyeye teslim edildi. Yapılan ihale sonucu 270 bin lira bedel ödenerek alınan yeni itfaiye aracı yere sıfır olarak inip kalkabilme özelliği yanında katlanabilir sepete sahip çok fonksiyonlu bir itfaiye aracı olma özelliği taşıyor.
Belediye Başkanı İrfan Dinç, göreve geldikleri günden itibaren belediyenin tüm birimlerinde ihtiyaç duyulan ekipman ve araç gereci satın alarak Çankırılılara en iyi ve hızlı hizmeti sunmanın gayreti içinde olduklarını belirterek "İtfaiye teşkilatımız diğer birimlerden daha farklı bir özelliğe sahiptir. Yangın yada kaza mahalline en seri şekilde ulaşmak durumundadır ve yaptığı faaliyet can ve mal güvenliği ile doğrudan ilgilidir. İtfaiye teşkilatımızı günün ihtiyaçlarına ve gelişen teknolojiye göre güçlendirip modernize ediyoruz. Yeni aldığımız bu araç ta itfaiye teşkilatımızın gücüne güç katmıştır. Halkımıza hayırlı olsun" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327