Çarşafli 2 Erkek İle İlgili Valilik’ten Açıklama

Mardin’de, dün çarşaf giyen bir erkeğin yakalanması ile ilgili valilik açıklama yaptı.Mardin Valiliği’nin yaptığı açıklamada, yapılan araştırma sonucunda, M.D. ile Z.T.’nin kız arkadaşlarıyla görüşebilmek için kadın kılığına...

Çarşafli 2 Erkek İle İlgili Valilik’ten Açıklama
Mardin’de, dün çarşaf giyen bir erkeğin yakalanması ile ilgili valilik açıklama yaptı.
Mardin Valiliği’nin yaptığı açıklamada, yapılan araştırma sonucunda, M.D. ile Z.T.’nin kız arkadaşlarıyla görüşebilmek için kadın kılığına girdiğinin tespit edildiği belirtildi. Mardin Valiliği’nden konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada, şu ifadelere yer verildi:
"21 Ocak 2015 günü saat 16.00 sıralarında ilimiz Cumhuriyet Meydanı’nda Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı görevli ekiplerimiz kara çarşaf kıyafeti giyen 2 şahsın durumundan şüphelenmesi üzerine, şahısların biri görüldüğü yerde yakalanmış, yapılan kimlik tespitinde şahsın M.D., isimli şahıs olduğu anlaşılmış, olay yerinden kaçan ikinci şahıs da yapılan araştırma neticesi yakalanarak yapılan kimlik tespitinde Z.T., isimli şahıs olduğu tespit edilmiştir. Yapılan incelemelerde devam eden gönül ilişkisi nedeniyle kara çarşaf giydiği ilişkisini bu şekilde gizlemeye çalıştığı yapılan araştırmalar sonucu tespit edilmiştir."
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327