Çaycuma Belediyesin’den Doğal Ürünler Pazarı

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde, Belediye tarafından köylülerin yetiştirip vatandaşlara rahat satması için doğal ürün pazarı kurdu.Çaycuma Belediyesi Marangoz Atölyesinde imal edilen ve Belediye personelince inşa edilen ahşap kapalı pazaryeri...

Çaycuma Belediyesin’den Doğal Ürünler Pazarı
Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde, Belediye tarafından köylülerin yetiştirip vatandaşlara rahat satması için doğal ürün pazarı kurdu.
Çaycuma Belediyesi Marangoz Atölyesinde imal edilen ve Belediye personelince inşa edilen ahşap kapalı pazaryeri hizmete girdi. Daha önce faaliyet gösterilen alanda satıcılar hava şartları nedeniyle sıkıntı çekmekte, aynı zamanda da yayaların yürüyüşü engellenmekteydi. Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın girişimleri sonucu pazarcı kadınlara yeni yer tahsis edildi. Ardından bu alanda Belediye marangoz atölyesinde imal edilen ahşap kapalı alan monte edildi. Doğal ürünleri satan köylü vatandaşlar Başkan Kantarcı’ya teşekkür ederek, “Başkanımız bize çok güzel kalıcı mekan sundu. Allah ondan razı olsun” diye konuştular.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327