Çaycuma Tegv Etkinliklere Başlıyor

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), Çaycuma Ayten-Maksut Çavdar öğrenim biriminde çocuklara okuldan kalan zamanlarını değerlendirmek amacıyla etkinlikler yapacağı kaydedildi.Türkiye’nin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın...

Çaycuma Tegv Etkinliklere Başlıyor
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), Çaycuma Ayten-Maksut Çavdar öğrenim biriminde çocuklara okuldan kalan zamanlarını değerlendirmek amacıyla etkinlikler yapacağı kaydedildi.
Türkiye’nin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, ilköğretim çağındaki çocukların güzel bir çocukluk geçirmeleri ve geleceğe donanımlı hazırlanmaları için, yaşam becerilerini geliştirecek ve temel eğitimlerine destek verecek çağdaş eğitim sunmaya devam ediyor. Tüm ilköğretim çağındaki çocukların ücretsiz olarak eğitimlere katılabildiği TEGV etkinlik noktalarında kayıtlar 1 Eylül 2014 itibariyle başladı. TEGV’in Çaycuma Öğrenim Birimi ilköğretim çağındaki tüm çocukları 29 Eylül 2014’de de etkinliklere başlayarak okul çağındaki çocukların okuldan sonraki zamanlarını değerlendirmek amacıyla çeşitli etkinlikler yaparak, miniklerin boş vakitlerini ve okul sonrası eğitim çerçevesinde öğrenim biriminde ve tüm Türkiye’de etkinliklerin başlayacağı belirtildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327