Çelikhan’da Turizm Çaliştayi

Adıyaman’ın Çelikhan ilçesinde Turizmi Canlandırma Çalıştayının 2. si düzenlendi.Çelikhan Kaymakamı Adem Kaya başkanlığında gerçekleştirilen Çelikhan’da Turizmi Canlandırma Çalıştayı kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleştirildi....

Çelikhan’da Turizm Çaliştayi
Adıyaman’ın Çelikhan ilçesinde Turizmi Canlandırma Çalıştayının 2. si düzenlendi.
Çelikhan Kaymakamı Adem Kaya başkanlığında gerçekleştirilen Çelikhan’da Turizmi Canlandırma Çalıştayı kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıda ilçenin doğa varlıklarını değerlendirme, turizmde canlılığı yakalama ve ilçenin ulaşımda yaşanan sıkıntılar ele alındı. Bu tarz toplantılara önem verdiğini belirten kaymakam Adem Kaya, “Yarım kalan işler var, projelere devam edeceğiz. Turizmi canlandırmada iyi adımlar atılmış fakat alt yapı yok. Altyapı çalışmalarına önem vermemiz gerekiyor. Doğru ve etkili kararların alınması için nelere dikkat edilmesi gerektiğinin ele alınması amacıyla ilçemizde turizmi canlandırma çalıştay toplantımızı bir ay içinde daha çok katılımla bir toplantı daha yapalım” dedi.
Toplantıya Çelikhan Kaymakamı Adem Kaya, Adıyaman Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Kurucu Müdürü Yrd.Doç.Dr. Kadir Çorbacı, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Caner Çalışkan, İl Tarım Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü Mühendisi Mustafa Terzi, Çelikhan Gençlik ve Spor Müdürü İsmail Koçhan katıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327