Cem Uzan siyasete geri mi dönüyor?

2002 seçimlerinde beklenmedik bir oy oranına ulaşan ve bir süredir firari olarak Fransa'da yaşayan işadamı Cem Uzan, sosyal medya hesapları üzerinden 'Genç Parti ile siyasete dönüş' sinyali verdi.

Cem Uzan siyasete geri mi dönüyor?

Cem Uzan, 2002 seçimlerine Genç Parti ile katılmış kısa süreli seçim kampanyası sonucunda, beklenmedik şekilde yüzde 7.25 oy oranına ulaşarak herkesi şaşırtmıştı. Ancak daha sonra kendisi ve şirketleri hakkındaki yasal soruşturma ve davalar nedeniyle yurt dışına çıkan ve bir süredir Fransa’da firari olarak yaşayan Cem Uzan sessizliğe gömülmüştü.


‘YENİDEN BAŞLIYORUZ’

Bir süredir kullandığı Twitter hesabı üzerinden siyasete dönüş sinyali veren Cem Uzan, “Genc Parti gumbur gumbur geliyor Yeniden Basliyoruz TURKIYE ..!!” mesajı attı.

GENÇ PARTİ DE BENZER MESAJLAR PAYLAŞIYOR

Twitter’da Uzan’ın takip ettiği Genç Parti hesabından paylaşılan mesajlar da dikkat çekti. Genç Parti’nin il ve ilçe teşkilatlanmalarının 2014 yılı sonunda başlayacağı savunuldu. Bu duyuruların, ‘Genç Parti’nin 2015 seçimlerine gireceği’ şeklinde yorumlandığı görüldü.

TROLL'LERİN İLGİSİNİ ÇEKİYOR

Bir süredir Twitter hesabını aktif kullanan Cem Uzan, “Bugün cumartesi”, “Yarın Perşembe” gibi mesajları aracılığıyla, özellikle ‘troll’ olarak adlandırılan genç kullanıcıların ‘ilgisini’ çekiyordu. Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2014, 10:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327