banner333

Cemaat Başbakan'ı idam edecekti!

Yeni Şafak gazetesi yazarı İbrahim Karagül, Gülen cemaatinin Başbakan Erdoğan'ı idam edeceğini iddia etti.

Cemaat Başbakan'ı idam edecekti!

Yeni Şafak gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül, "Türkiye'yi resmen satmışlar bunlar.." başlıklı bugünkü yazısında olay yaratacak bir iddia ortaya attı. Karagül, Gülen cemaatinin Başbakan Erdoğan'ı idam edeceğini öne sürdü.

17 ARALIK'TA DÜĞMEYE BASILDI
Gülen cemaatinin devlet içinde yapılanan bir çete olduğunu ifade eden Karagül, "Devlet imkan ve gücünü de kullanarak, kendine göre bir Türkiye projesi uygulamaya girişmiş, binlerce insanı listelemiş, tehdit ilan etmiş, tasfiye etmek için haklarında örgüt ve suçlar ihdas etmiş, 17 Aralık Operasyonu ile de düğmeye basmıştı" diye yazdı.

İDAM EDİLECEKTİ
Recep Tayyip Erdoğan'ın idam edileceğini öne süren Karagül, şöyle devam etti: "Başbakan 'örgüt lideri'ydi, siyasetçiler ve gazeteciler 'örgüt mensubu'ydu, ajandı, haindi, darağacına gönderilecekti! Hazırladıkları dosyada aynen 'Örgüt lideri Recep Tayyip Erdoğan' ifadesi yazıyordu. Yabancı istihbarat servislerinden ihale alan bir kadro, onlar adına, kendilerine de uygun şekilde Türkiye'yi hizaya sokacaktı."

İbrahim Karagül'ün yazısının ilgili kısmı şöyle:

"Türkiye'nin büyük yürüyüşü durdurulacak, tekrar boynu bükük hale getirilecek, diğer cemaatler tasfiye edilecek, ülke yeniden yönetilebilir, kontrol edilebilir hale sokulacaktı. Yakın tarihin, belki de Cumhuriyet tarihinin en büyük ihanet operasyonu gerçekleşmiş olacaktı.

Bu amaçla inanılmaz bir zihinsel operasyon yapıldı, daha önce tanık olmadığımız yalanlar üretildi, içeriden ve dışarıdan acımasız bir kampanya yürütüldü, itibar suikastleri düzenlendi, insanlara gündelik hayatı zehir edildi, korku ve paranoya her yeri sardı, mezhep çatışmaları teşvik edildi, ülke sıkıntıdan sıkıntıya sürüklendi.

Hepimize büyük bir tuzak kuruldu. Bu tuzağın yeterince anlaşılabildiği kanaatinde değilim. Hala tehlikenin farkında değil Türkiye."
Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2014, 14:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner322

banner326

banner327