Ceyhan’da Eğitime Destek Verenlere Plaket

Adana’nın Ceyhan ilçesinde eğitime destek veren kurum ve iş adamlarına Kaymakam Ünlüsoy tarafından teşekkür plaketi verildi.İlçede faaliyet gösteren Mehmetçik İlkokulu Müdürlüğüne atanan Mehmet Atasoy’un kısa süre içerisinde okulun...

Ceyhan’da Eğitime Destek Verenlere Plaket
Adana’nın Ceyhan ilçesinde eğitime destek veren kurum ve iş adamlarına Kaymakam Ünlüsoy tarafından teşekkür plaketi verildi.
İlçede faaliyet gösteren Mehmetçik İlkokulu Müdürlüğüne atanan Mehmet Atasoy’un kısa süre içerisinde okulun iç ve dış çehresinde büyük yenilikler yaptı. Atasoy’un firma ve iş adamlarıyla yaptığı görüşme ve hayırseverlerin destekleriyle yenilenen okula destekte bulunanlara Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy tarafından teşekkür plaketi verildi.
Öğretmen Evi’nde hayırseverlere verdiği yemekle bir araya gelen Kaymakam Ünlüsoy, “Eğitim en büyük zenginliğimizdir, eğitime katkı sunan herkese minnettarız” dedi. İlçe genelinde özellikle eğitim anlamında büyük yeniliklerin olduğuna dikkat çeken Kaymakam Ünlüsoy; “Çocuklarımızı geleceğe daha eğitimli ve bilinçli yetiştirme kuşkusuz ki devletin en vazgeçilmez görevlerinden biridir. Ancak vatandaş devlet işbirliği olduğunda bu başarının daha da artacağı bir gerçektir. Bu bağlamda Mehmetçik İlk Okulumuza yapmış oldukları desteklerden dolayı hayırseverlerimize minnettarım. Bu hizmetlerin oluşumunda emeği geçen başta Milli Eğitim Müdürümüz Memduh Topuz olmak üzere Okul Müdürümüz Mehmet Atasoy ve idarecilerimizi kutluyorum. Bu desteklerin örnek teşkil etmesini umuyorum” dedi.
Mehmetçik İlkokulu’nun çeşitli eksiklerinin giderilmesinde destek olan Ceyhan Genç İşadamları Derneği Başkanı Mustafa Aydar, Temizler Market Genel Müdürü Maruf Tüdeş, STA Makine Mühendislik Süleyman Yoltay, Ceyhan Muhtarlar Derneği Başkanı Ertan Aydar, Akyol Marketler Yönetim Kurulu Başkanı D. Pınar Akyol Kılınç, Çiçek Ticaret Murat Çiçek ile Şimşek Lojistik Yönetim Kurulu ve Doğanspor Başkanı Ayhan Apak’a teşekkür plaketini Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327