Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Mustafa Şen, Yapımı Devam Eden Sosyal Tesisi Yerinde İnceledi

Bilecik Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Mustafa Şen, merkez Bayırköy beldede yapımı devam eden sosyal tesis inşaatında incelemelerde bulundu.Bayırköy Belediyesi’ne ait sosyal tesislerinin yanında ek bina olarak yapımına başlanan tesisi, Ceza İnfaz...

Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Mustafa Şen, Yapımı Devam Eden Sosyal Tesisi Yerinde İnceledi
Bilecik Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Mustafa Şen, merkez Bayırköy beldede yapımı devam eden sosyal tesis inşaatında incelemelerde bulundu.
Bayırköy Belediyesi’ne ait sosyal tesislerinin yanında ek bina olarak yapımına başlanan tesisi, Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Mustafa Şen ile Bayırköy Belediye Başkanı birlikte yerinde incelediler. Yapılan sosyal tesisi hakkında bilgi alan Belediye Başkanı Yaman, beldelerinde bu gibi çalışmalar için belediye olarak ellerinden gelen ne destek varsa yapacaklarını belirterek, ”Bayırköy Açık Cezaevi’nde hükümlü ve tutuklu arkadaşlarımızı bu yaptığımız sosyal tesiste belli bir ücret karşılığında çalışıyorlar. Bizlere bu imkanı sağlayan Cumhuriyet Başsavcımız başta olmak üzere Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Mustafa Şen’e teşekkür ederim. Bu sosyal tesis bittiğinde beldemize kazandırdığımız eserler ile hep birlikte övüneceğiz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327