CHP'den Bahçeli'ye: Hodri meydan

 CHP Sözcüsü Tezcan, Bahçeli'nin erken seçim çağrısına "Hodri meydan diyoruz" diyerek yanıt verdi. Tezcan, "Biz her zaman hazırız. Türk Milleti gereken cevabı verecektir. Koalisyonun büyük ortağı AK Parti'nin ne diyeceğini merakla bekliyoruz." diye konuştu.

CHP'den Bahçeli'ye: Hodri meydan

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin grup toplantısında yaptığı erken seçim çağrısınaCHP'den jet yanıt geldi. Habertürk TV'ye konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, "Hodri meydan" dedi. Tezcan, şöyle konuştu:

"ERKEN SEÇİME HAZIRIZ"

Türkiye çok ciddi bir sıkışmışlık içinde. Hem ekonomik hem toplumsal barış hem adalet anlamında bu sorunların tek sorumlusu tek adam rejimi. Göndermenin yolu da sandık. Erken seçime her zaman hazırız. Hodri meydan diyoruz. Bir hükümet sözcüsü var, bir AK Parti sözcüsü var, bir de tek adam koalisyonu sözcüsü var. Tek adam koalisyonu sözcüsü çağrıyı yaptı. Hükümet sözcüsü, 'Yetkili kurullarımız değerlendirecek' dedi. Tek adam koalisyonu sözcüsü erken seçim çağrısı yaptı. Biz hodri meydan diyoruz. Milletimize de güveniyoruz. Bu tek adam koalisyonunun büyük ortağı Erdoğan ve partisinin sözcüsü ne diyor bekliyoruz. Yetkili kurulları görüşsünler bakalım. Kanaatleri neymiş bakalım. Biz hodri meydan diyoruz.

"TEK ÇÖZÜM SANDIK"

Hem dış politika hem içeride iflas etti. Tek adam rejimi ile Türkiye açmaza girdi. Dolar euro aldı başını gitti. Türkiye hem içeride hem dışarıda yalnızlaşan, otoriterleşen sürece girdi. Tek bir çözüm var o da sandık.

"TARİH KONUŞULUR"

26 Ağustos 2018 tarihi konuşulur. Bir hafta önce de sonra da olur. ama sandık Çağrısına biz evet diyoruz. Millet çözecektir. Bu konuda bir tereddütümüz yok. Bugüne kadar ülkeyi tek adam koalisyonu ile taşıyanlar bu kararı istişare ettiler mi bilmiyoruz. Merakla koalisyonun büyük aktörü Erdoğan'ın ne diyeceğini merak ediyoruz.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2018, 20:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327