CHP Eski Lideri Deniz Baykal, memleketinde soyuldu

CHP'nin eski lideri Deniz Baykal ile eşi Olcay Baykal, memleketleri Antalya'da yüzdükleri sırada otoparkta olan otomobilleri soyuldu.

CHP Eski Lideri Deniz Baykal, memleketinde soyuldu
Antalya'da bulunan CHP eski lideri Deniz Baykal eşi Olcay Baykal ile her gün yaptığı gibi sabah saatlerinden Muratpaşa İlçesi Konyaaltı Caddesi'ndeki evinden denize gitmek için ayrıldı. 06 plakalı otomobiliyle Konyaaltı plajına giden Baykal, aracını Beach Park'ın otoparkına kilitledi.

Eşiyle birlikte 2 saate yakın denizde kalan Baykal, evine dönmek için aracına geldi. Baykal ve eşi ilk anda soyulduklarını fark etmedi. Olcay Baykal, cüzdanını aramaya başlayınca o zaman bir terslik olduğunu fark ettiler. Baykal da arayanlarını kontrol etmek için telefonunu aradı. Ancak telefon da yerinde yoktu. Bunun üzerine araçlarının soyulduğunu anlayan Baykal çifti, Bahçelievler polis merkezine gitti. Yapılan incelemede, hırsızın aracın sağ ön kapı camını esneterek kapıyı açtığı tespit edildi.

BAYKAL'IN TELEFONU GİTTİ


İlk kez böyle bir olayla karşı karşıya kaldığını belirten Deniz Baykal, "Olay yeri inceleme ekipleri geldi ve inceleme yaptı. Sağ olsunlar çok ilgilendiler. Parmak izin aldılar. İfadelerimizi verdik. Üzerimizde çok ciddi miktarda bir para yoktu. Ama telefonum gitti. Bu benim için en kötüsü oldu" dedi.

BASİT BİR HIRSIZLIK OLAYI MI?

Baykal'ın otoparkta kilitli bulunan aracından cep telefonunun çalınması olayın sadece basit bir hırsızlık olayı olmayabileceğini akıllara getirdi. Polis, telefonu çalan kişilerin Baykal'ın telefonunda bulunan özel bilgilerin peşinde olup olmadığını araştırıyor. 
Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2015, 09:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327