Chp Seçim Startını Teşkilatlarında Değişimle Verecek

CHP Giresun İl Başkanı Eşref Karaibrahim beraberinde bulunan İl Genel Meclisi CHP Grup Başkanvekili Mehmet Yılmaz ve belediye Başkanvekili Hayati Tökez ile basın toplantısı düzenledi.CHP’nin bazı ilçe teşkilatlarında görev değişikliğine...

Chp Seçim Startını Teşkilatlarında Değişimle Verecek
CHP Giresun İl Başkanı Eşref Karaibrahim beraberinde bulunan İl Genel Meclisi CHP Grup Başkanvekili Mehmet Yılmaz ve belediye Başkanvekili Hayati Tökez ile basın toplantısı düzenledi.
CHP’nin bazı ilçe teşkilatlarında görev değişikliğine gideceğini belirten CHP İl Başkanı Eşref Karaibrahim genel seçimlere dinamik teşkilatlarla hazırlanacaklarını söyledi. CHP İl Başkanı Eşref Karaibrahim “Yapılan yerel seçimler dolayısıyla bir çok ilçemizde aday olan ilçe başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerinin yerine görevlendirmeler yapılmıştı. Önümüzdeki bir ay gibi bir süre sonra bu ilçelerimizde ve bazı ilçelerimizde yenilemeler olacaktır.Örgütümüzün seçime hazır hale getirerek yolumuza devam edeceğiz. Büyük ihtimalle Cumhuriyet Halk Partisi Giresun’da seçimler için hazır hale gelecek. Parti içinde görevli arkadaşlarımız aday olması halinde, görevlerini bırakacaktır. Bu bir zorunluluk değil ama geçmişteki sürece baktığımızda hep bu şekilde yaptık. Bu seçimde de bu şekilde olacağını tahmin ediyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327