Chp Tekirdağ İl Gençlik Kolları Başkanı Cemal Ogün Kürümoğlu Pm’ye Önerildi

Cumhuriyet Halk Partisi’nde kurultay öncesi 77 ilin Gençlik Kollarının katılımıyla Nevşehir’de gerçekleştirilen zirve toplantısında Parti Meclisi (PM) üyeliği için CHP Tekirdağ Gençlik Kolları Başkanı Cemal Ogün Kürümoğlu’nun...

Chp Tekirdağ İl Gençlik Kolları Başkanı Cemal Ogün Kürümoğlu Pm’ye Önerildi
Cumhuriyet Halk Partisi’nde kurultay öncesi 77 ilin Gençlik Kollarının katılımıyla Nevşehir’de gerçekleştirilen zirve toplantısında Parti Meclisi (PM) üyeliği için CHP Tekirdağ Gençlik Kolları Başkanı Cemal Ogün Kürümoğlu’nun ismi önerildi.
Nevşehir’de gerçekleştirilen zirve toplantısında İl Başkanları ortak bir hedefler beyannamesine imza attı. CHP’nin gençlere önem verdiğini belirten CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı İrfan İnanç Yıldız’ın CHP Tekirdağ İl Gençlik Kolları Başkanı Cemal Ogün Kürümoğlu’nun çalışkanlığı ile öne çıktığını, örgütün içerisinden gelen, gençliğin sesini her platformda duyurabilecek ve PM’de yerini alması gereken isimlerden olduğunu belirttiği ifade edildi.
Parti Meclisi’nde ismi düşünülen Tekirdağ CHP Gençlik Kolları Başkanı Cemal Ogün Kürümoğlu, isminin önerilmesinin hem kendisi açısından hem de Tekirdağ’ın temsili açısından gurur verici olduğunu belirtti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327