CHP yeni emniyet müdürünü ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bursa İl Başkanı Zafer Yıldız ve yönetim kurulu üyeleri, İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız’ı makamında ziyaret etti.

CHP yeni emniyet müdürünü ziyaret etti
Sabri Durmuşlar'dan boşalan İl Emniyet Müdürlüğü koltuğuna oturan Selami Yıldız, ziyaretten duyduğu memnuniyeti, “ilk kez görev yaptığım Bursada ana muhalefet partisi olan Cumhuriyet Halk Partisi’nin il başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin teveccühü benim ve teşkilatım için çok anlamlı. Ziyaretiniz için teşekkür ederim” sözleriyle dile getirdi. Bursa’nın asayiş ve güvenlik açısından küçük sorunları olduğunu kaydeden Yıldız, el ele vererek her sıkıntıyı aşacaklarını belirtti.
CHP İl Başkanı Zafer Yıldız da yaptığı konuşmada Bursa’nın yeni göçlerle büyüdüğünü ve trafik başta olmak üzere kentte bazı sorunların baş gösterdiğini belirtti. Emniyet teşkilatının elinden geleni yaptığına şahit olduklarını dile getiren Yıldız, “Bizler her konuda yanınızdayız. Danışmak istediğiniz konularda telefon etmeniz yeterli. Bursa’nın huzuru için çalışıyorsunuz. Şahsınızda tüm emniyet teşkilatına kolaylıklar dilerim” dedi.
Ziyarette CHP İl Başkanı Zafer Yıldız’ın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri; Nazım Sevgel, Kahraman Atlı, Ahmet Özdemir, Orhan Aslan ile İl Sekreteri Yasemin Tursun da hazır bulundu.
 
Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2015, 14:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327