CHP’DE DEVELİ’YE ÖNEMLİ GÖREV

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili ve KİT Komisyon Üyesi Turgay Develi, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’nın önerisi ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun oluru ile Yerel Yönetimler Genel...

CHP’DE DEVELİ’YE ÖNEMLİ GÖREV
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili ve KİT Komisyon Üyesi Turgay Develi, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’nın önerisi ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun oluru ile Yerel Yönetimler Genel Başkan Yardımcılığına yardımcı olmak için görevlendirildi.
CHP Tüzüğünün 39. Maddesi "Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri, görevlerinin kapsam ve niteliğine göre yeteri kadar yardımcı veya uzmanla çalışma yapabilir. Yardımcı ve Uzmanlar, Milletvekilleri, Parti Meclisi Üyeleri ve bunlar dışında kişiler arasında ilgili Merkez Yönetim Kurulu Üyesinin önerisi ve Genel Başkanın onayı ile belirlenir" amir hükmü çerçevesinde; görevlendirilen Adana Milletvekili Turgay Develi, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba ile birlikte çalışma yürütecek.
Develi, görevlendirme yazısı ile birlikte çalışmalarına başladı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327