Chp’de İstifa

CHP Samsun İl Gençlik Örgütü Başkanı Burhan Saral ve yönetim kurulu üyeleri görevlerinden istifa ettiklerini açıkladı.Görev yaptığı 3 yıllık başkanlık döneminde partilerine faydalı olmaya çalıştıklarını belirten Burhan Saral,...

Chp’de İstifa
CHP Samsun İl Gençlik Örgütü Başkanı Burhan Saral ve yönetim kurulu üyeleri görevlerinden istifa ettiklerini açıkladı.
Görev yaptığı 3 yıllık başkanlık döneminde partilerine faydalı olmaya çalıştıklarını belirten Burhan Saral, “Ancak üç sene aynı sokakta yaşayan bir insan zaman içerisinde sokağında oluşan eksikleri alıştığı reflekslerden dolayı fark edemeyebilir. Zira o sokak, uzun süredir sokakta oturanlar için eksikleriyle bir bütün halini alır. Bugün gelinen noktada, biz artık bu sokağın sakinlerinin yenilenmesi gerektiğine, sokaktaki eksiklikleri daha rahat görebilecek arkadaşlarımızın hevesle bu sokağa taşınması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle kurulumuzla aldığımız ortak karar gereği, ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım bugün itibariyle görevlerimizden istifa ediyoruz” dedi.
Kendisine destek veren herkese teşekkür eden Saral, “Samsun’da gençlik kollarımıza dair bir sıkışma yaşanmaması, örgütsel yenilenmenin gerçekleşmesi ve partimizi bir adım daha ileriye götürecek arkadaşlarımızın bu bayrağı bizlerden devralması bugün bizlerin en büyük arzusudur. 2015 genel seçimlerine kısa bir süre kala gençlik kollarımızda oluşacak yeni bir heyecanın, yeni bir bakış açısının partimize güçlü bir ivme kazandıracağına inanıyoruz. Yönetim kurulu üyelerimizle beraber delegenin namusu sayılan oyuna görev süremiz içerisinde hep sahip çıktık. Seçimle gelmiş bir yönetim olmanın onurunu her daim taşıyacağız. Gönül isterdi ki, haziran 2012’de delegenin takdiriyle divanda aldığımız görevi yine divanda delegelerin takdiriyle yeni bir arkadaşımıza devredelim. Ancak genel siyasi tabloda seçim takvimlerinin sıkışıklığı bir türlü olağan gençlik kongrelerinin başlamasına fırsat vermedi. Artık gelinen noktada; en azından Samsun özelinde bir yenilenmenin gerekliliğine inanıyoruz” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327