Çiftci Ve Soğanda’dan Okul Ziyareti

AK Parti Van Milletvekili Fatih Çiftci, İl Başkanı Zahir Soğanda ile birlikte Bardakçı İlköğretim Okulu’nu ziyaret etti.Adalet ve Kalkınma Partisi Van Milletvekili Fatih Çiftci, İl Başkanı Zahir Soğanda ve partililerle birlikte Bardakçı...

Çiftci Ve Soğanda’dan Okul Ziyareti
AK Parti Van Milletvekili Fatih Çiftci, İl Başkanı Zahir Soğanda ile birlikte Bardakçı İlköğretim Okulu’nu ziyaret etti.
Adalet ve Kalkınma Partisi Van Milletvekili Fatih Çiftci, İl Başkanı Zahir Soğanda ve partililerle birlikte Bardakçı İlk ve Ortaöğretim Okulu’nu ziyaret ettiler. Beraberindeki partililerle birlikte Bardakçı İlköğretim Okulu’na gelen Milletvekili Çiftci’yi kapıda Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhlis Ceylani ve okul idarecileri karşıladı. Bir süre öğretmenlerle sohbet eden Çiftci, öğretmenlerin sorun ve taleplerini not aldı. Heyet daha sonra 1 ve 2. sınıfları ziyaret etti. 2014-2015 eğitim öğretim yılına başlayan öğretmen ve öğrencilere başarı dileklerinde bulunan Çiftci, çocukların geleceğin teminatı olduğunu vurguladı. Yeni eğitim öğretim yılının hayırlara vesile olmasını temenni eden Çiftci ve Soğanda, beraberinde getirdikleri çanta, kalem, kitap gibi kırtasiye malzemeleri ve gofretleri öğrencilere dağıttı. Çiftci ve Soğanda, yapılan ziyaretin ardından buradan ayrıldılar.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327