Çiftlikköy Belediyespor’da Hedef Şampiyonluk

Yeni sezon için hazırlıklarını sürdüren Çiftlikköy Belediyespor, şampiyonluğu bu sezon yakalamak için kadrosunu güçlendiriyor. Statü gereği şampiyon olan takımın gelecek yıl Bölgesel Amatör Lig’de direk olarak mücadele edeceği Yalova...

Çiftlikköy Belediyespor’da Hedef Şampiyonluk
Yeni sezon için hazırlıklarını sürdüren Çiftlikköy Belediyespor, şampiyonluğu bu sezon yakalamak için kadrosunu güçlendiriyor. Statü gereği şampiyon olan takımın gelecek yıl Bölgesel Amatör Lig’de direk olarak mücadele edeceği Yalova Süper Amatör Ligi’nin en iddialı takımlarından biri olan Çiftlikköy ekibi, Çiftlikköy Belediye Başkanı ve Belediyespor Başkanı Ali Murat Silpagar ve yöneticiler Kenan Engin, Okan Güner, Osman Kukul ve kulüp yetkilisi Turgay Aydın’ın katıldığı imza töreniyle 8 futbolcuya imza attırdı.
İmza töreninde konuşan Başkan Silpagar, şampiyonluğun Çiftlikköy için önemli bir prestij olacağını ve Belediyespor Başkanı olarak her zaman Çiftlikköy Belediyespor’a tam desteklerinin olduğunu belirterek, “Şampiyon olursanız bizleri sevindirirsiniz. Ancak her şeyden önce sahada ve tribünde centilmen, Çiftlikköy’e layık bir ekip ve kulüp olmalıyız. Oturmuş bir kadromuz var, tecrübeli isimlerle de takviye yapıldı. Bundan sonrası hocalarımızın ve sahada mücadele edecek futbolcularımızın işi” dedi.
Çiftlikköy Belediyespor’un bu sezon 23 oyuncudan oluşan bir ekibi olduğunu belirten Çiftlikköy Belediyespor Teknik Direktörü Algun Erdem ise, Ekim ayının ikinci haftasında başlayacak olan Yalova Süper Amatör Ligi’nde şampiyon olarak direk BAL’a yükselmek istediklerini dile getirdi.
Erdem, “İnşallah sezon açılışını kamptan sonra belirleyeceğimiz tarih doğrultusunda kendi sahamızda 3.Lig ekiplerinden Bursa Nilüfer AŞ ile oynayarak yapmayı düşünüyoruz. Şu anda tam konsantrasyonla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yöneticilerimizin ilgisi sayesinde hiç bir eksiğimiz yok. Transferlerimizi de yaptık. Belki 1 oyuncu daha aramıza katılabilir ve bu bilinç içinde şampiyonluk için elimizden gelenin fazlasını yapmamız gerektiğini ve bunun için çok çalıştığımızı söyleyebilirim. Yönetimimiz bu yönde büyük bir çaba harcıyor. Termal’de Dinana Otel’de kampa girdik. 15 Eylül’e kadar sürecek olan kamp boyunca 2 hazırlık maçı yapacağız. Çok çalışıp hak ederek, çok arzuladığımız şampiyonluğu Çiftlikköy’ümüze hediye edeceğiz diyebilirim. Başta Sayın Belediye Başkanımız Ali Murat Silpagar olmak üzere yönetimimize bize olan güven ve desteklerinden ötürü çok teşekkür ediyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327