Çiftlikköy’de Her Hemşireye Bir Fidan

Çiftlikköy Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Yalova Devlet Hastanesi’nde görev yapan hemşireler için hatıra ormanı oluşturdu.Çiftlik Mahallesi’ndeki Sanayi Caddesi yanındaki 1244 metrekarelik arazide yapılan ağaç dikimine Yalova...

Çiftlikköy’de Her Hemşireye Bir Fidan
Çiftlikköy Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Yalova Devlet Hastanesi’nde görev yapan hemşireler için hatıra ormanı oluşturdu.
Çiftlik Mahallesi’ndeki Sanayi Caddesi yanındaki 1244 metrekarelik arazide yapılan ağaç dikimine Yalova Devlet Hastanesi’nin her biriminden hemşirelerin yanı sıra Çiftlikköy Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Taylan Engin ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekibi katıldı. 65 adet fıstık çamının el birliğiyle dikildiği programda hemşireler her fidana kendi isimlerini verdi. Böylece her hemşirenin dikili bir ağacı oldu.
Hemşirelerin tek tek diktiği fıstık çamları büyüdükten sonra güzel bir piknik alanının ortaya çıkacağını dile getiren Çiftlikköy Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Taylan Engin, fıstık çamı hatıra ormanının ilçenin güzelliklerine yeni bir halka ekleyeceğini belirtti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327