Çildir Ak Parti’ Den Kaymakam Kılıç’a Ziyaret

AK Parti Çıldır İlçe Teşkilatı Kaymakam Tamer Kılıç’a hoş geldin ziyaretinde bulundu.AK Parti Çıldır İlçe Başkanı Ahmet Rıfat Vural, AK Parti Çıldır İl Genel Meclis üyesi Etem Özcan ve Yönetim kurulu üyeleri Çıldır kaymakamlığına...

Çildir Ak Parti’ Den Kaymakam Kılıç’a Ziyaret
AK Parti Çıldır İlçe Teşkilatı Kaymakam Tamer Kılıç’a hoş geldin ziyaretinde bulundu.
AK Parti Çıldır İlçe Başkanı Ahmet Rıfat Vural, AK Parti Çıldır İl Genel Meclis üyesi Etem Özcan ve Yönetim kurulu üyeleri Çıldır kaymakamlığına atanan Tamer Kılıç’ı makamında ziyaret ederek yeni görev yerinde başarılar diledi.
Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Kaymakam Kılıç " Tercih ettiğim bir ilçede görev yapmak için geldim. Yapacağımız hizmetlerde Siyasilerin desteğiyle daha hızlı ve verimli olacaktır. Koordineli bir çalışmayla her işin üstesinden geleceğiz. Çıldır Doğu ilçesi olmasına rağmen büyük ölçüde yatırımlar almıştır. Bizde bu yatırmları gerçekleştiren yüklenici firmalarlada görüşecek kaynaklarımızı artırarak eksiklerimizi gidereceğiz." dedi.
AK Parti Çıldır İlçe Başkanı Ahmet Rıfat Vural " Yeni görev yerinizde başarılar dilerim. Amacımız hizmet ve bölgemizin kalkınmasına katkı sunmaktır. Bu ölçüde Ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım her konuda size destek vermeye hazırız. Yardımımızın olacağını düşündüğünüz her konuda her türlü desteğe hazırız" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327