Çildir Belediyesi Alt Yapı Çalişmalarina Başladı

Çıldır Belediyesi İlçede alt yapı çalışmalarını başlattı.Yapımı devam eden yurtlar, üç yıl önce hizmete başlayan Çıldır lisesi, Şenlik talebe yurdu ve özel mülkiyetler için al yapı çalışmalarını başlalatan Çıldır Belediye...

Çildir Belediyesi Alt Yapı Çalişmalarina Başladı
Çıldır Belediyesi İlçede alt yapı çalışmalarını başlattı.
Yapımı devam eden yurtlar, üç yıl önce hizmete başlayan Çıldır lisesi, Şenlik talebe yurdu ve özel mülkiyetler için al yapı çalışmalarını başlalatan Çıldır Belediye Başkanlığı en kısa sürede İlçenin tamındaki alt yapı sorununu çözeceklerini bildirdi.
Çalışmaları yerinde inceleyen Çıldır Belediye Başkan vekili Yavuz Onur “ İlçemizin yaklaşık olarak yüzde yetmiş oranında alt yapısı 2004-2009 yılları arasında tamamlanmış. Yeni dönemde bizlerde geriye kalan eksikleri giderek alt yapıyı sorunsuz hale getirmeye çalışıyoruz. Özellikle üç yıldır hizmet veren Çıldır Lisesi ve Şenlik öğrenci yurdu için herhangi bir çalışma yapılmamış. Bu kurumlarının alt yapı sorununu çözüyoruz. Bu sorunu çözerkende geniş çaplı bir çalışma yaparak geleceğe yönelik bir alt yapı sistemi hazırlıyoruz. Oluşturduğumuz sistemde ileride bu bölgeye yapılacak olan özel ve kamu mülkiyetlerinin alt yapılarını şimdiden hazırlamış olacağız. Kişiler ve kurumlar yeni bir bina yada tesis yapımına başladıkları zaman sıkıntı yaşamayarak mevcut alt yapıyı hemen kullanarak daha hızlı bir şekilde şantiyelerini kuracaklar” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327