Çinarcik Belediyespor’dan Transfer Bombardımanı

2014-2015 sezonunda Yalova Süper Amatör Küme’de mücadele edecek olan Çınarcık Belediyespor, bu yıl işi sıkı tutuyor.Geride bıraktığımız 2 sezonda ligde kalmayı kıl payı başaran sarı siyahlılar, teknik direktörlüğe Levent Numanoğlu’nu...

Çinarcik Belediyespor’dan Transfer Bombardımanı
2014-2015 sezonunda Yalova Süper Amatör Küme’de mücadele edecek olan Çınarcık Belediyespor, bu yıl işi sıkı tutuyor.
Geride bıraktığımız 2 sezonda ligde kalmayı kıl payı başaran sarı siyahlılar, teknik direktörlüğe Levent Numanoğlu’nu getirdikten sonra transferlerine başladı. Numanoğlu’nun verdiği rapor doğrultusunda Çınarcık Belediyespor Başkan Nuri Tarılı ve Genel Kaptan Erdinç Alaza’nın görüşmeleri neticesinde 10 isim ile anlaşıldı. Yapılan transferlerde en dikkat çekici olanları ise Bucaspor’dan Uğur Beyaz, Çanakkale Dardanelspor’dan Tayfun Özdemir, Gökçederespor’dan Kadir Akan, Coşkunspor’dan Erkan Otsar, Termal Belediyespor’dan Uğur Altıparmak, Babaeskispor’dan Hakan Canikli oldu.
Sarı Siyahlı ekip Esenköyspor’dan Enes Meşin, Orhangazi Belediyespor’dan Musa Kutluay, Termal Belediyespor’dan Sercan Özen ve Taksimspor’dan da Devran İnce’yi transfer ederek kadrosunu güçlendirdi. Sarı Siyahlılar ligin başlamasına kısa bir süre kala yaptığı bu transferlerle rakiplerine göz dağı verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327