CİNAYET ZANLISI ARANIYOR

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü, önceki gün Bismil ilçesinde ateşli silahla öldürülen M.A.’nın cinayet zanlısı olduğundan şüphe edilen M.S. adlı şahsın yakalanmasına yönelik çalışmaların kapsamlı bir şekilde sürdüğü bildirdi.Konuya...

CİNAYET ZANLISI ARANIYOR
Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü, önceki gün Bismil ilçesinde ateşli silahla öldürülen M.A.’nın cinayet zanlısı olduğundan şüphe edilen M.S. adlı şahsın yakalanmasına yönelik çalışmaların kapsamlı bir şekilde sürdüğü bildirdi.
Konuya ilişkin yapılan açıklamada, “30 Ocak 2015 günü Bismil ilçesinde ’Ateşli Silahla Adam Öldürmek’ suretiyle meydana gelen cinayet olayında M.A. isimli bir erkek şahıs hayatını kaybetmiştir. Emniyet kayıtları incelendiğinde, hayatını kaybeden M.A. ile aynı ilçede yaşayan M.S. arasında husumet bulunduğu ve iki yıl önce haklarında işlem yapıldığı anlaşılmıştır. Bismil İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerimizin çevrede yaptıkları araştırmalar neticesinde, M.A.’nın öldürülmesi olayını M.S.’nin gerçekleştirdiği yönünde bilgiler alınması üzerine, söz konusu asayişe müessir olayın şüphelisi olarak M.S.’nin yakalanmasına yönelik çalışmalar kapsamlı bir şekilde devam etmektedir” denildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327