Cinsel ilişki karşılığı kiralık ev

İngiltere’de bir ev kiralama sitesinde skandal kiralık ev ilanı… Londra’da bulunan evde yaşamak bedava. Ancak sadece 18-35 yaş aralığındaki çekici kadınlar için. Ancak ev sahibinin tek isteği var o da “kiracısı ile cinsel ilişkiye girebilmek”...

Cinsel ilişki karşılığı kiralık ev

“18 – 35 yaş arasındaki çekici kadınlar için yüzde yüz bedava apartman dairesi”... İngiltere’nin başkenti Londra’daki bu ilan tamamen gerçek. Ancak ilandan da anlaşılacağı gibi ortada çok da normal biri durum yok. 26 yaşındaki gazetecilik bölümü öğrencisi Helen Croydon olayın aslını gün yüzüne çıkardı. İlann sahibiyle görüşen genç kadın ev sahibinin evini kadınlara bedavaya kiraladığını ancak bir istediğinin olduğunu söyledi. Çekici olması şartı aranan kiracı en az haftada bir kez ev sahibiyle cinsel ilişkiye girmeliydi. Söz konusu ev sahibiyle konuşmaları sırasında adam, Croydon’a normal bir ilişki yaşamak istemediği sadece belirli zamanlarda cinsellik amacıyla görüşeceği bir arkadaş istediğini söyledi.

İnternetteki tuhaf ev ilanlarını araştıran Helen Croydon bir başka ilanda bir adamın diğer 2 kiracının olduğu büyük bir evde bir yatak odasını kadınlara kiraya verdiğini gördü. Av sahibinin talebi ine aynıydı. Üstelik yapılan yazışmalarda Pakistan asıllı ve isminin Ali olduğunu söyleyen adam “Hayatım boyunca bir centilmendim. Ancak kadınlara ayıracak vaktim yok. Anlatabiliyorum değil mi” ifadelerini kullandı. Üstelik Ali evli olduğunu da itiraf etti.
 

 

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2016, 15:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner326