Cizrespor Başkanı Sefinç, Şirnak Valisi Ve Habur Mülki İdare Amirini Ziyaret Etti

Bölgesel Amatör Ligi’nde (BAL) mücadele eden Cizrespor Kulüp Başkanı Salih Sefinç ilin bürokratlarını ziyaret etti.Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) BAL ligi’nde mücadele eden Cizrespor’un Kulüp Başkanı Salih Sefinç beraberinde ikinci...

Cizrespor Başkanı Sefinç, Şirnak Valisi Ve Habur Mülki İdare Amirini Ziyaret Etti
Bölgesel Amatör Ligi’nde (BAL) mücadele eden Cizrespor Kulüp Başkanı Salih Sefinç ilin bürokratlarını ziyaret etti.
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) BAL ligi’nde mücadele eden Cizrespor’un Kulüp Başkanı Salih Sefinç beraberinde ikinci Başkan Maruf Sefinç ve yönetim kurulu üyesi Halit Yürük ile Vali Hasan İpek, Habur Mülki İdare Amiri ve Şırnak Vali Yardımcısı Ali Arıkan ile Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Mehmet Tuncay Bayraktar’ı makamlarında ziyaret etti. Başkan Sefinç ve kulüp yöneticileri ilk olarak Şırnak Valisi Hasan İpek’i valilik makamında ziyaret etti. Sefinç, Vali İpek ile yaklaşık yarım saat görüştü. Vali İpek Cizrespor’un Türkiye Kupası ve lig maçlarında göstermiş olduğu başarıdan dolayı Cizrespor Kulüp Başkanı ve yöneticilerini tebrik edip, başarılarının devamını diledi.
Başkan Sefinç ve beraberindekiler daha sonra Habur Sınır Kapısı’na gitmek üzere Şırnak’tan ayrıldı. Başkan Sefinç ve beraberindekiler, Silopi ilçesi yakınlarında bulunan Habur Sınır Kapısı Gümrük Müdürlüğü’ne geçip Habur Mülki İdare Amiri ve Şırnak Vali Yardımcısı Ali Arıkan ile Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Mehmet Tuncay Bayraktar’ı makamlarında ziyaret etti. Yaklaşık bir saatlik görüşmenin ardından Cizrespor Kulüp Başkanı Salih Sefinç, Habur Gümrük Mülki İdare Amiri Arıkan’a Cizrespor atkısı ve formasını hediye etti. Arıkan da yapmış oldukları ziyaret ve forma hediyesinden dolayı başta Kulüp Başkanı Salih Sefinç olmak üzere bütün kulüp yöneticilerine teşekkür edip, Ziraat Türkiye Kupası gurup maçlarında ve 3 lig yolundaki futbol müsabakalarında takıma başarılar diledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327