Çocuklar, Şehitlik Anıtındaki 44 Musluğu Çaldi

Manisa’da, Çanakkale Şehitlik Anıtı bahçesindeki çeşmelerde bulunan 44 adet musluk, yaşları 15’ten küçük üç çocuk tarafından çalındı.Manisa’da yaşanan olay, dün akşam 22.45 sıralarında Çanakkale Şehitlik Anıtı’nda meydana...

Çocuklar, Şehitlik Anıtındaki 44 Musluğu Çaldi
Manisa’da, Çanakkale Şehitlik Anıtı bahçesindeki çeşmelerde bulunan 44 adet musluk, yaşları 15’ten küçük üç çocuk tarafından çalındı.
Manisa’da yaşanan olay, dün akşam 22.45 sıralarında Çanakkale Şehitlik Anıtı’nda meydana geldi. Şehitlik anıtı bahçesindeki çeşmelerde bulunan 44 adet musluğu, yaşları 15’ten küçük üç çocuk çaldı. Olay, devriye gezen polis ekiplerinin çocukların şüpheli tavırlarını görmesi üzerine ortaya çıktı. Devriye ekipleri, iki çocuğu yakalarken, bir çocuk ise kaçtı. Yakalanan çocuklar çaldıkları musluklar ile olay yerine getirildi. Daha sonra çocuklar kimlik tespiti yapılmak için Manisa İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Çocuk Şubeye götürüldü.
Gerçekleşen olayla ilgili Manisa Büyükşehir Belediyesi şikayetçi olmazken, olay yerine gelen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Güzgülü, manevi değeri olan şehitlikte yapılan hırsızlığı kınadı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327