Çocuklarının yeniden aranmasını istiyorlar

Tokat’ın Reşadiye ilçesinde 290 gündür kayıp olan çocuklarından haber bekleyen aileler, Kelkit Çayı'nda tekrar arama yapılmasını istiyor.

Çocuklarının yeniden aranmasını istiyorlar

Reşadiye ilçesi Çermik Mahallesi’nde Adile ve Ömer Erol çiftçinin çocukları 8 yaşındaki Bayram ile komşuları Nafize ve İbrahim Taşçı çiftinin çocukları 5 yaşındaki Dursun Kağan, 29 Aralık 2015 tarihinde evlerinin yakınlarındaki parkta oynarken kaybolmuşlardı. Aradan geçen 290 günde ailelerin çaresiz bekleyişi devam ederken, olayla ilgili henüz bir ipucuna ulaşılamadı. Esrarengiz olayın aydınlatılması için görevlendirilen özel ekibin çalışmaları ise soruşturma boyutunda devam ediyor.


290 gündür kayıp çocuklardan gelecek bir haberi bekleyen aileler, Tokat Valisi Cevdet Can’ı makamında ziyaret etti.
Vali Can’a çocukların tekrar Kelkit Çayı kenarında aranması taleplerini ilettiklerini ifade eden Nazike Erol, “Çocuklarımızdan hiçbir haber yok. Kış gelmeden aranmasını istiyoruz. Yetkililer bizlere 'çocuklar suda olsa bugüne kadar bulunurdu' diyorlar. Ama bizler yine de her ihtimale karşı Kelkit Çayı kenarında arama yapılmasını, gözden geçirilmesini istiyoruz” diye konuştu.


 

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2016, 15:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327