Çomü’de Kitap Kumbarası Doluyor

ÇOMÜ’nün ‘Hedef 1 Milyon Kitap Kampanyası’ kapsamında şehrin çeşitli bölgelerine yerleştirilen Kitap Kumbaraları yoğun ilgi görüyor.Çanakkale Savaşlarının 100. yıl dönümünde Çanakkale Şehitlerine yaraşır bir üniversite kütüphanesi...

Çomü’de Kitap Kumbarası Doluyor
ÇOMÜ’nün ‘Hedef 1 Milyon Kitap Kampanyası’ kapsamında şehrin çeşitli bölgelerine yerleştirilen Kitap Kumbaraları yoğun ilgi görüyor.
Çanakkale Savaşlarının 100. yıl dönümünde Çanakkale Şehitlerine yaraşır bir üniversite kütüphanesi oluşturulması amacıyla başlatılan ‘Çanakkale Şehitlerimiz İçin Hedef 1 Milyon Kitap Kampanyası’ kapsamında Çanakkale İlinin çeşitli bölgelerine yerleştirilen Kitap Kumbaraları yoğun ilgi görüyor. ÇOMÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesine yerleştirilen Kitap Kumbarası aracılığıyla ÇOMÜ Kütüphanesi’ne 158 adet kitap bağışlandı. Çanakkale Halkının Kütüphaneye, Kitap Kumbarası aracılığı ile verdiği destekten çok memnun olduğunu belirten ÇOMÜ Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı İsmail İşleyen, gelecek dönemlerde bu sayının daha da artacağını söyleyerek ÇOMÜ Araştırma Hastanesine katkılardan dolayı teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327