Çorum Tabip Odası’ndan Tso’ya Ziyaret

Çorum Tabip Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mustafa Azak, Ticaret ve Sanayi Odası’nı (TSO) ziyaret etti.Tabip Odası Genel Sekreteri Uzman Dr. Mustafa Sungur’unda hazır bulunduğu ziyarette Azak, TSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal...

Çorum Tabip Odası’ndan Tso’ya Ziyaret
Çorum Tabip Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mustafa Azak, Ticaret ve Sanayi Odası’nı (TSO) ziyaret etti.
Tabip Odası Genel Sekreteri Uzman Dr. Mustafa Sungur’unda hazır bulunduğu ziyarette Azak, TSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal ile görüş alışverişinde bulundu.
Tabip Odası olarak hem Çorum’a, hem de Çorum’daki sağlık camiasına hizmet edeceklerini dile getiren başkan Azak, yeni yönetim olarak Çorum’daki kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ettiklerini, bu kapsamda da TSO’ya tanışma ziyareti düzenlediklerini söyledi.
Ticaret ve Sanayi Odası’nın faaliyetlerini basından takip ettiklerini ve Çorum adına gurur duyduklarını dile getiren Azak, “Tabip Odası olarak, Çorum Ticaret ve Sanayi Odası ile iyi ilişkiler kurarak, görev süremiz içerisinde ilimize faydalı çalışmalar hayata geçirmeyi arzuluyoruz” dedi.
Dr. Azak, iki kurum arasında uyumlu bir çalışma ortamı sağlamayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.
TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal da, Tabip Odası’nı bir meslek örgütü olmasından dolayı önemsediğini ifade etti.
TSO olarak, Çorum lehine atılan her adımda, adım atan kişi yada kuruluşun yanında olduklarını belirten Başaranhıncal, bu anlamda Çorum Tabip Odası ile de ortak çalışmalar yürütüleceğinden emin olduğunu sözlerine ekledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327