Çorum Tso’dan Solak’a Kutlama Ziyaret

Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal, Vergi Dairesi Müdürlüğü’ne atanan Cüneyt Solak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.TSO Başkan Yardımcısı Fikret Tepençelik’in de hazır bulunduğu ziyarette...

Çorum Tso’dan Solak’a Kutlama Ziyaret
Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal, Vergi Dairesi Müdürlüğü’ne atanan Cüneyt Solak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
TSO Başkan Yardımcısı Fikret Tepençelik’in de hazır bulunduğu ziyarette TSO ve Vergi Dairesi’nin hedef kitle olarak aynı kesime hizmet verdiği ve aynı kulvarda hizmet verdiğine dikkat çekilerek iki kurum arasında geçmişten gelen dayanışma kültürünün yeni dönemde de devam etmesi temennisinde bulunuldu.
Vergi Dairesi Müdürü Cüneyt Solak, iş dünyası ile aynı gemide olduklarını, ortak paydanın Çorum ve Türkiye olduğunu söyledi.
Gerek Vergi Dairesi’nin, gerekse iş dünyasının Çorum’a ve ülkeye hizmet ettiğini vurgulayan Solak, “Çorum’da görev yapmaktan mutluluk duyuyorum. Umarım bundan sonra da hep birlikte ilimiz için en iyisini yapmak üzere çalışmalarımıza devam ederiz” demiştir.
TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal da, Çorumlu müteşebbislerinin kendi illerinde kazandıklarını yine kendi illerine yatırdıklarını, Çorum’da sanayinin bu mantıkla geliştiğini belirtti.
Başaranhıncal, ithal ettiğinin neredeyse iki katını ihraç ederek Türkiye’nin cari açıkla mücadelesine katkı sağlayan Çorumlu müteşebbislerin, vergi konusunda da sorumluluklarını yerine getirdiklerini vurguladı.
Başaranhıncal, Vergi Dairesi Müdürü Cüneyt Solak’a yeni görevinde başarılar dileyerek, iki kurum arasında yapılacak olan çalışmalarda her zaman destek olacaklarını sözlerine ekledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327